Arnavutköy Masaj

Adım Adım Türk Masajı

Geleneksel Türk masajı yönteminde öncelikle kişilerin derileri ve kasları yoğun ısı ve su ile gevşetilir. Bu etkinin oluşabilmesi için kişiler en az 15 dakika boyunca yoğun ısı ve su altında bekletirler. Daha sonra özel gevşetme teknikleri uygulanmaya başlar. Bu tekniklerde temel amaç kaslar içerisinde rahatlığın sağlanması ve vücutta kan dolaşımının hızlandırılmasıdır. Kan dolaşımının hızlanmasının ardından daha da rahatlayan vücuda özel Türk masajı teknikleri uygulanır ve İstanbul masaj salonu sayesinde tüm vücutta genel bir rahatlama hissi elde edilir.

Bu yöntem oldukça genel bir masaj yöntemidir. Belirli özel ağrıların tedavisi için tercih edilebileceği gibi, yoğun iş ve hayat stresini gidermek için de genel bir masaj yöntemi olarak tercih edilebilir.Türk masajı yaklaşık 30-45 dakikalık süre aralığında uygulanır. Düzenli olarak haftada veya ayda bir kere uygulatılması halinde kaslarda rahatlama açısından daha da başarılı bir yöntem olarak gösterilir.

Bu yöntemi uygulatmadan önce mutlaka bu yöntemde uzman olan kişilerin çalıştığı yerleri tercih etmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz. Masaj salonu seçmeden önce detaylı bir araştırma yapmakta fayda var.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları