Bahçelievler’de Masaj Terapisi

Bahçelievler’de Masaj Terapisi

Seks masaj terapisi çiftler arasında büyük bir bağ olan seks hayatını ciddi anlamda olumlu yönde uyarak bir uygulamadır. Masaj genel olarak olumlu sonuçlar doğuran bir uygulamadır. Bir de seks ile birlikte düşünülünce kişiler üzerindeki etkileri saymakla bitmez.

Seks masaj terapisi uygulamasının adımları nelerdir?

Seks masaj terapisi uygulaması için belli başlı yöntemler vardır. Bu yöntemler ise aşama aşamadır.

  • İlk aşama; Hayatınızdaki insan ile bu aşamayı uygulamak için kendinize uygun bir zaman ayırın. Bu ayırdığınız zaman diliminde iki tarafın da yorgun olmamasına dikkat etmek gerekiyor. Çiftlerden birisi masaj terapisini alan diğer taraf ise veren olacak ve sonrasında roller değişecek. İlk olarak kimin masaj yapacağına karar verin ve uygun ortamı yaratın. Asla rahatsız edilmeyecek bir ortam tercih etmelisiniz. Terapiyi yapacağınız odanın ısısı uygun bir sıcaklıkta olmalı. Sıcak veya soğuk olmamalı. Aynı zamanda da ne karanlık ne aydınlık, loş bir ortam tercih edin. Elektronik cihazlarınızı ortamdan uzakta bir yere bırakın. Seks ve masaj terapisi uygulamasından önce bir meditasyon duşu almanız tavsiye ediliyor. Duşu aldığınız esnada size tüm sıkıntı ve huzursuzluk veren duyguların su ile birlikte akıp gittiğini hayal ederseniz meditasyon duşunu amacına ulaştırabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra kişiler tamamen kıyafetsiz bir şekilde masaja başlar ve çeşitli yağlardan ve tütsülerden de yardım alarak uyarıcı masaj terapisine başlar.

  • İkinci aşama; Bu aşamada erotik hazza odaklanma söz konusudur. Masaj yapılacak olan kişi erkekse erkek yüzüstü yatar ve partnerinin elini tutarak dokunulmasını istediği bölgelerine yönlendirme yapar. Göğüsler ve cinsel organlar da dahil vücudun her noktasına dokunulabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir şey vardır ki, amaç tam anlamı ile cinsel uyarılma veya birliktelik değildir. Amaç cinsel hazzı hissetmektir. Cinsel birliktelik yaşanmaksızın bu masaj terapisi bir hafta kadar hep aynı zamanlarda uygulanmalıdır ve bir taraf boşalırsa panik yapılmadan, anın tadını çıkararak devam edilmelidir.

Masaj terapisinin amacı nedir?

Seks masaj terapisinin tam anlamı ile amacı dokunma duyularını harekete geçirmek ve kendinizin de partnerinizin de vücudunu tanıyarak dokunuşların hem size hem partnerinize haz vermesini sağlamak.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları