Geldiğiniz an özgün tasarımıyla merkezimize girdiğiniz andan itibaren huzur ve sakinlik hissedersiniz.

Buhar banyosu, sauna gibi sıcak ve buharlı ortamlarda vücudunuzu dinlendirmek, cildinize derin nefes aldırmak, vücuttaki toksinlerden kurtulup biraz rahatlamak kuşkusuz sağlımıza etkili bir katkı yapar. Bu sağlıklı uygulamaları makul aralıklarla tekrarladığımızda kendimizi yoğun gündelik yaşamdan bir nebze olsun arındırmış, vücudumuzu alabildiğine dinlendirmiş oluruz. Sıcak suyun ve buharın insan vücuduna olumlu etkisini hemen hissederiz.

Masaj uygulama tekniği neredeyse insanlık tarihi kadar eski olup, insanların sağlıklarına kavuşması amacıyla belirlenen teknikler ile gerçekleştiriliyor. Başakşehir masaj terapi salonları’nda bulunan uzman masözler gerilen kaslar, tutulan boyun ya da ağrıyan sırt ya da bacaklarınız için oldukça etki eden teknikleri uygulayarak rahatlama yaşamanızı sağlar.

Masaj uygulamasını düzenli yaptırmanız durumunda metabolizmanız hızlanır, kan dolaşımınız düzene girer, yağ yakım hızınız artış gösterir. Bu anlamda bedenin forma girmesi ve zayıflama konusunda da etki ederek özellikle bölgesel zayıflama için belli yöntemler ile uygulanabiliyor. Kasların gevşemesini sağlayan masaj aynı zamanda ödem atımı ve toksinden arınma konusunda da etkilidir. Psikolojik olarak fayda da sunan masaj uykuyu düzene sokar, yorgunluk ve stresi yok eder.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları