Geldiğiniz an özgün tasarımıyla merkezimize girdiğiniz andan itibaren huzur ve sakinlik hissedersiniz.

Buhar banyosu, sauna gibi sıcak ve buharlı ortamlarda vücudunuzu dinlendirmek, cildinize derin nefes aldırmak, vücuttaki toksinlerden kurtulup biraz rahatlamak kuşkusuz sağlımıza etkili bir katkı yapar. Bu sağlıklı uygulamaları makul aralıklarla tekrarladığımızda kendimizi yoğun gündelik yaşamdan bir nebze olsun arındırmış, vücudumuzu alabildiğine dinlendirmiş oluruz. Sıcak suyun ve buharın insan vücuduna olumlu etkisini hemen hissederiz.

Eyüp Paket Masaj Hizmeti Sunan Merkezler

Stres, birçok insanın günlük yükü haline geldi, özellikle de bir metropolde yaşıyorsanız. İşiniz gereği internette geziniyorken gördüğünüz Eyüp masaj salonları yazan bir web site adresi o an için sinirinizi bile bozabilir.

Acil bir duruma tepki gösterdiğinizde stres oluşur ve vücudunuz kortizol (ve adrenalin gibi diğer hormonları) kan dolaşımınıza bırakır. Bu hormonlar kalp atış hızınızı arttırır ve vücudunuzu tehlikeye karşı koymaya hazırlar. Bazen biraz stres iyidir, agresiflik yaratır, istediğimiz şeyleri gerçekleştirmemize ve zaman zaman mucizevî şekilde çalışmamıza neden olur.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları