Geldiğiniz an özgün tasarımıyla merkezimize girdiğiniz andan itibaren huzur ve sakinlik hissedersiniz.

Buhar banyosu, sauna gibi sıcak ve buharlı ortamlarda vücudunuzu dinlendirmek, cildinize derin nefes aldırmak, vücuttaki toksinlerden kurtulup biraz rahatlamak kuşkusuz sağlımıza etkili bir katkı yapar. Bu sağlıklı uygulamaları makul aralıklarla tekrarladığımızda kendimizi yoğun gündelik yaşamdan bir nebze olsun arındırmış, vücudumuzu alabildiğine dinlendirmiş oluruz. Sıcak suyun ve buharın insan vücuduna olumlu etkisini hemen hissederiz.

Masajın Güzellikleri

Masaj konusunda eğitim alarak profesyonel masaj yapan kişilere masöz deniliyor. Kadıköy masaj salonları tavsiye edilmesi istendiğinde bu bölgede bulunan pek çok temiz ve işinde uzman masaj salonuna ulaşılabilir. Aynı zamanda masözler konularında eğitim alarak vücudu tanıyan masaj tekniklerini bilen kişilerdir. Dolayısıyla masajın bu kişilere yaptırılması gereklidir.

Masaj geçmişten günümüze kadar gelmiş, günümüzde kullanılan malzemeleri ve teknikleri değişen bir uygulamadır. Darbeleme, sıvazlama, vibrasyon masajda kullanılan genel tekniklerdir. Bunların yanı sıra bazı masajlarda taşlardan bazılarında koku ve yağlardan, tütsülerden faydalanılır. Örneğin aromaterapi masajında ortamın ambiyansına da çok önem verilir.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları