Geldiğiniz an özgün tasarımıyla merkezimize girdiğiniz andan itibaren huzur ve sakinlik hissedersiniz.

Buhar banyosu, sauna gibi sıcak ve buharlı ortamlarda vücudunuzu dinlendirmek, cildinize derin nefes aldırmak, vücuttaki toksinlerden kurtulup biraz rahatlamak kuşkusuz sağlımıza etkili bir katkı yapar. Bu sağlıklı uygulamaları makul aralıklarla tekrarladığımızda kendimizi yoğun gündelik yaşamdan bir nebze olsun arındırmış, vücudumuzu alabildiğine dinlendirmiş oluruz. Sıcak suyun ve buharın insan vücuduna olumlu etkisini hemen hissederiz.

Sarıyer Ofise Masaj Hizmeti Sunan Masözler

Beyninizde dolaşan, zaman yönetiminizde veya kredi kartı faturasında çok olumsuza giden bir şeyler mi var? Hem sağlığınızı teşvik etmeniz hem de üretkenliği artırmanız için masaj terapisinden başka kaç lüks düşünebilirsiniz?

Masaj Yaptırma Nedenleri

Araştırmalar, bugün insanların masaj salonlarında ya da ofiste masaj hizmeti almalarının üç nedeni olduğunu gösteriyor: Belirli bir yaralanma veya rahatsızlığı gidermek, stresle baş etmek ya da kendine ödül olarak sunulan bir lüks olarak şımartıcı muamele. Bu sebepler, masajın yapılma amacına göre belirlenebilir. Birçok fonksiyonlu kliniğe masaj yaptırırken (belki de bir fizik tedavi seansı ya da bir kayropraktik ayarlaması ile birlikte) masajın tıbbi bir tedavi olarak görüleceği düşünülürse, bir Sarıyer masaj salonu, ofise masaj, kaplıca ya da bir tesisteki masajın lüks olarak görülebileceğini düşünmek mantıklı görünüyor.

Copyright © 2018 İstanbul Masaj Salonu İlanları